У Немирівському дошкільному навчальному закладі №3 «Дзвіночок» 14.12.2017 року було проведено свято «Андріївські вечорниці». Метою якого було поглиблення знань дітей про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть; розвиток творчих здібностей; вміння захоплюватися невичерпним джерелом яскравої неповторності українського народу, його унікальної культури і високої духовності; виховання патріотизму, любові до Батьківщини.

Вихователі старшої «Б» групи Булейко Тетяна Володимирівна та Гесаль Світлана Петрівна з вихованцями відтворили народні традиції та звичаї у захопливому дійстві присвяченому дню Андрія Первозванного. Адже це веселе і колоритне свято, насичене жартами та сміхом, яке охоплює не тільки молодь, а й усіх охочих пожартувати.

Діти із захопленням приймали участь в усіх іграх, розвагах, змаганнях, а саме: гра «Чоботи», гра «Варенички», змагання по перетягуванню каната, гра «Кусаємо калиту». Впродовж всього заходу діти розважались під музичний супровід, який було підібрано музичним керівником Тиндик Юлією Миколаївною. Запальні таночки підготувала вчитель хореографії дитячого садка Сугак Тетяна Пилипівна. Найбільшу увагу дітей привернула сценка «Непрохані гості». Роль песика Сірка виконала вихователь Гнатовська Вероніка Едуардівна, а роль вовка – вихователь Пелішенко Інна Віталіївна.

Ожили перед нами ігри і забави нашого народу. Тепер головне, щоб вони і надалі не пішли у забуття. Міцний наш рід, жива у ньому пам,ять про минуле. Тож бережіть цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Хай у вас завжди живим вогником світяться обереги пам’яті!

Хочемо вам побажати,

Щоб була багата хата

І ділами, й пирогами,

І друзями, і гостями.

Ще бажаємо вам сили,

Щоб ніколи не хворіли.

Хай стежки встеляються квітом-рястом.

Зичимо здоров’я, миру й щастя!