В рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників , що здійснюються Вінницькою академією неперервної освіти для учителів початкових класів Нової української школи відповідно до плану було проведено п’ятиденні тренінгові навчання в межах міського округу. Разом з педагогами Немирівської громади працювали вчителі об’єднаних громад Брацлава та Ковалівки.

Тренер Лариса Зозуля організувала заняття в 2 етапи: 29-30 серпня та 25-27 вересня 2019 року. Важливі питання щодо впровадження Державного стандарту початкової освіти та нових технологій навчання розглядались в практичному аспекті. Чимало форм, прийомів та методів роботи вчителі спробували «програти в ролі дітей», побувати в цікавому середовищі дитячої гри. Велика увага приділялась особливостям організації гри з LEGO. Учителі на практиці познайомились із концепцією «Шість цеглин» та наборами LEGO System.
Кожен учасник мав можливість практично апробувати сучасні технології, які допомагають тренувати пам’ять, розвивати моторику та творчо й критично мислити, а також розвинути такі важливі передбачення Нової української школи, як вміння вирішувати проблеми, оцінювати ризики та приймати рішення. Вцілому тренінгові навчання відкрили можливості педагогам застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний спосіб.
По завершенню тренінгу було представлено он-лайн платформи освітніх ресурсів, вчительських форумів для подальшої роботи та накреслено план дій для кожного учителя.